Home / Aktualitet / E habitshme/ Njihuni me emigrantin shqiptar që ‘fle’ me makinën e tij BMW

E habitshme/ Njihuni me emigrantin shqiptar që ‘fle’ me makinën e tij BMW

Një emigrant nga Kosova në Zyrih të Zvicrës, i ka rregulluar veturës së tij një garazh të veçantë brenda shtëpisë, duke ia bërë si ‘sallon’.

A.D është një emigrant i cili është pjesë e këtij grupi, i cili ka publikuar dy fotografi të veturës së tij brenda garazhit.

Në fotografi shihet se garazhi është i shtruar me qeramikë, në tavan ka të vendosur logon e BMW-së dhe një dizajn me drita të veçanta.

Ai në fotografitë e publikuara ka thënë se po fle me veturën e tij BMW.

E habitshme/ Njihuni me emigrantin shqiptar që 'fle' me

E habitshme/ Njihuni me emigrantin shqiptar që 'fle' me

Check Also

Shembja e Teatrit Kombëtar, përfaqësuesja e qeverisë atakon trupën gjykuese

Ka nisur që prej paradites së kësaj të mërkure dhe është ende në vijim seanca …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eleven + 16 =