Home / Kryesore / E fundit/ Numërohen 97% e kutive, si ndahen mandatet deri tani

E fundit/ Numërohen 97% e kutive, si ndahen mandatet deri tani

Partia Socialiste duket se po siguron  një fitore të bindshme. Deri në orën 14:35 minuta janë numëruar 4932 nga 5199 kuti.

Rezulton se PS la marrë 74 mandate, PD 59, LSI 4 dhe PSD 3.

Gjithsesi ky është rezultati i momentit dhe nga numërimi i çdo kutije në këtë qark mund të ndryshojë.

Check Also

U arrestua me 1 kg kokainë, ja kush është efektivi i RENEA-s/ FOTO

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me arrestimin në flagrancë të një efektivi të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12 + 3 =