Home / Aktualitet / E FUNDIT/ Gjendet një trup i pajetë në Elbasan, mister shkaqet

E FUNDIT/ Gjendet një trup i pajetë në Elbasan, mister shkaqet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan.

Një trup i pajetë është gjetur në aksin rrugor Elbasan- Librazhd . Sipas burimeve kufoma është ende në rrugë.

Është akoma e paqartë nëse është aksident automobilistik apo dicka tjetër.

Check Also

Vizita e Escobar në Tiranë! Takime me Ramën dhe Bashën, mesazhi i ambasadës

 Ambasada e Shteteve të Bashkuara në vendin tonë, me anë të një postimi në rrjetin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × 1 =