Home / Aktualitet / E fundit/ Gjendet i pajetë një 57-vjeçar, dyshimet e para

E fundit/ Gjendet i pajetë një 57-vjeçar, dyshimet e para

Gëzim Saraçi, është viktima 57-vjeçare që u gjet i vdekur sot pasdite në rrethana ende të paqarta në Gjirokastër.

Nga raportimet e para dyshohet se viktima është qëlluar me mjete të forta.
Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor rural Polican-Suhë.
57-vjeçari e përshkonte këtë rrugë për transport drush dhe mallrash të tjera.
Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje për të zbardhur situatën si dhe kapjen e autorëve.

Check Also

Foto/ Përfundon rikonstruksioni në Bulevardin ‘Zogu I’, hapet qarkullimi

Nga sot, Bulevardi “Zogu I” është hapur për qarkullimin e automjeteve, tërësisht i transformuar në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 − 12 =