Home / Kronike / Kronike / E frikshme në Greqi, shqiptari terrorizon gruan dhe vajzën me hanxhar

E frikshme në Greqi, shqiptari terrorizon gruan dhe vajzën me hanxhar

Një shqiptar 50-vjeç është arrestuar në Greqi për dhunë në familje. Ngjarja ka ndodhur në Heraklion, Kretë.

Mediat greke shkruajnë se shqiptari u arrestua në orët e para të mëngjesit në qendër të Heraklios, pasi sulmoi gruan dhe vajzën e tij.

Burri, duke mbajtur një hanxhar në duar, i sulmoi verbalisht dhe i kërcënoi pas sherrit në familje.

Disa minuta më pas ai u lokalizua nga policia dhe u arrestua, ndërsa iu gjet hanxhari në makinë.

Check Also

Dalin të tjera detaje nga aksidenti tragjik në Kroaci / 20 pasagjerë ende të bllokuar në autobus, flasin zyrtarët e kompanisë turistike kosovare

Një autobus me targa nga Kosova është aksidentuar në orët e para të mëngjesit në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × 2 =