Home / Bota / E frikshme/ E hedhin divanin nga kati i tretë

E frikshme/ E hedhin divanin nga kati i tretë

Një incident që ndodhi të mërkurën (9 qershor) në rrethin Valide-i Atik, për pak sa nuk i mori jetën një gruaja që po dilte nga banesa e saj në Turqi.

Mesut Duran banor i po të njejtit pallat kishte blerë një divan të ri për shtëpinë e tij dhe të vjetrën e hodhi nga dritarja.

Ndërkohë gruaja që po dilte nga ndërtesa shpëtoi ‘për një qime’ pa i rënë divani në kokë.

Pas incidentit, Mesut Duran u shrpeh: ”Bleva një divan të ri. Pashë që nuk po kalonte njeri poshtë dhe mendova ta hidhja, por ndërkohë fqinji i katit të poshtën doli nga ndërtesa. U trondita, kur ajo doli. Mund të vdiste’.

Incidenti u kap nga kamera e sigurisë së ndërtesës dhe në pamje, duket gruaja që del nga ndërtesa ndërsa divani bie në dysheme.

Gruaja vazhdon rrugën e saj pasi shikon lart.

Check Also

4 vrasës të Khashogg-t ishin trajnuar nga një kompani private amerikane

Katër operativë sauditë të cilët ishin pjesë e ekipit që vrau gazetarin saudit Jamal Khashoggi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nineteen + 2 =