Home / Bota / E bukur dhe miliardere: Modelja ruse që shëtit Londrën me “bishën” e zezë

E bukur dhe miliardere: Modelja ruse që shëtit Londrën me “bishën” e zezë

Daria Radionova është 26 vjeçarja ruse e cila ka studiuar në Londër për menaxhim bizens dhe tashmë metret me stilimin e veshjes së vipave.

Daria jeton në Knightsbridge dhe njihet e përflitet në mbarë botën për jetën luksoze dhe rëndësinë që i kushton makinave super të shtrenjta të cilat i reklamon pafund në Instagramin e saj me 250 mijë ndjekës.

Së fundmi modelja po shëtit Londrën me një Lamborghini të zi i cili është i mbuluar i tëri me gurë swarovski që kanë dashur dy muaj punë për t’u vendosur.

Makinat e shtrenjta të bukuroshes kapin shifra marramendëse, por ajo ka treguare se është e fiksuar edhe me këpucët dhe se ka qindra palë këpucë Christian Louboutin.

Check Also

Takimi i liderëve të mekanizmit 17+1 në një format ndryshe, dhe nyjat e marrëdhënieve ekonomike BE-Kinë

Edhe këtë vit ishte planifikuar të mbahej takimi i për vjetshëm i liderëve të mekanizmit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12 + fifteen =