Home / Aktualitet / E bujshme/ Dështon plani i OFL ndaj Lulzim Berishës

E bujshme/ Dështon plani i OFL ndaj Lulzim Berishës

Gjykata e Posaçme për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar ka vendosur që t’i kthejë makinën e blinduar Luzim Berishës.

Makina e blinduar i ishte sekuestruar Lulzim Berishës, në kuadër të operacionit Forca e Ligjit, por duket se provat që kjo e fundit ka paraqitur në GJKKO, nuk kanë mjaftuar për t’ia sekuestruar makinën.

Makina i është kthyer Berishës, pasi ajo rezulton të jetë me dokumente të rregullta.

Lulzim Berisha është një emër i njohur për publikun shqiptar, ku ai doli nga burgu disa vite më parë.

/Descript.al/

Check Also

Naftëtarët e Ballshit kundër demontimit të rafinerisë, paralajmërojnë grevë urie

Naftëtarët e Ballshit kanë dalë sërish në protestë ditën e sotme. Ata kundërshtojnë demontimin dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 − two =