Home / Lajmi Fundit / Dua Lipa mbërrin në Tiranë, çfarë pritet të ndodhë sot (Arsyeja e vizitës)

Dua Lipa mbërrin në Tiranë, çfarë pritet të ndodhë sot (Arsyeja e vizitës)

Sot në orën 17:00, këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa dhe babai i saj Dukagjin Lipa, do të zhvillojnë një konferencë për mediat, nga Tirana.

Tema e konferencës është e fokusuar në aktivitetin e Sunny Hill Foundation, Sunny Hill Festival dhe ndërtimin e një kopshti të ri në Tiranë, të dëmtuar nga tërmeti i 26 Nëntorit.

Për arsye sigurie, konferenca nuk do të mund të transmetohet live, por do të ndiqet nga gazetarët dhe do të transmetohet më vonë.

Check Also

Orinda nuk nguron të tregojë trupin e saj pas lindjes

Moderatorja Orinda Huta është një nga personazhet e njohur, e pasionuar pas sportit dhe kujdesit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × four =