Home / Showbizz / “Do të më mungosh gjatë gjithë jetës”/ Miley Cyrus në zi, humbet njeriun e saj të shtrenjtë

“Do të më mungosh gjatë gjithë jetës”/ Miley Cyrus në zi, humbet njeriun e saj të shtrenjtë

Miley Cyrus po vajton për humbjen e gjyshes së saj nga ana e nënës, Loretta Finley.

Artistja e dha lajmin e trishtë personalisht në mediat sociale ku publikoi disa kujtime prekëse me të ndjerën e saj “Mammie”.

“Edhe pse je larguar …. asgjë nuk do të ndryshojë. Ti do të jesh gjithmonë ikona ime e frymëzimit dhe e modës”, shkroi këngëtarja së bashku me një seri fotografish dhe videosh të gjyshes së saj.

“Ajo është personi më i egër që unë njoh, kjo është gjithçka që unë di, ajo është frymëzimi im dhe ikona e modës”, thotë Cyrus në video.

Cyrus gjithashtu publikoi një foto të saj duke pozuar me gjyshen dhe me Snoop Dogg, ku bëri edhe një shaka për marijuanën.

Mammie po piqte kekë të vegjë me @snoopdogg ….. ajo nuk e dinte se ata ishin me marijuanë. Do të më marrë malli për ty dhe gatimin tënd të mirë”.

Check Also

Çfarë e lidh “Sadnën” me Tayna-n? Aktorja indiane bën veprimin e papritur

Aktorja indiane Sara Khan është shumë e njohur në vendin tonë me rolin e “Sadnës” …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

thirteen − nine =