Home / Aktualitet / “Do të mbys me litar”/ Fëmijët e Dhurata Saliajt nxjerrin detaje të rënda për nënë e tyre para gjykatës

“Do të mbys me litar”/ Fëmijët e Dhurata Saliajt nxjerrin detaje të rënda për nënë e tyre para gjykatës

Ditën e premte Mexhit Picari ekzekutoi me 5 plumba ish-dhëndrin e tij Kudret Saliaj në një lokal pranë gykatës së Tiranës, ku mbeti i plagosur dhe prokurori Adriatik Cama.

Djali i mitur i Dhurata Saliajt dhe Kudrejt Saliajt, akuzon nënë e tij se e dhunonte për arsye se ai ka zbuluar se ajo i shkruante dikujt mesazhe dashurie.

“Mamaja nuk sillet mirë me mua, më godet dhe më ka thënë do të vras do të mbys me litar. kam parë disa mesazhe që ajo i dërgon personave të ndryshëm ku i shkruante ‘o zemra ime, te dua shumë, kur do të takohemi’ dhe për këtë ajo sillet ashpër me mua”, ka deklaruar para gjykatës djali i mitur.

Check Also

2 elektriçistë humbën jetën, arrestohet drejtori dhe inxhinieri i OST-së

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimit Ekonomik e Finanaciar në DVP Fier arrestuan në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 13 =