Home / Bota / Do të habiteni me vendin ku po i kalon pushimet kryeministri anglez Boris Johnson (FOTO)

Do të habiteni me vendin ku po i kalon pushimet kryeministri anglez Boris Johnson (FOTO)

Kryeministri britanik Boris Johnson ka zgjedhur një vend të pazakontë për të kaluar pushimet, ndryshe nga liderë të tjerë.

Ai këtë verë zgjodhi brigjet e Skocisë ku po kalon momente relaksi me të fejuarën Carrie Symonds dhe djalit të vogël Wilfred.

Ajo që vihet re është se kryeministri nuk po bën pushime luksi por ndodhet në një shtëpi verore me tre dhoma gjumi e një banjë.

Sipas tabloidit britanik “The Sun” Johnson dhe e fejuara priten që të kalojnë dhe disa ditë kampingu në çadër.

Check Also

Koreja e Veriut qëllon dhe djeg një zyrtar civil të Koresë së Jugut

SEUL, KOREJA E JUGUT – Ushtria e Koresë së Jugut njoftoi se Koreja e Veriut …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 − 7 =