Home / Showbizz / Do largohet nga Portokallia? Salsano ‘thumbon’ Xhemin nga darka me Altin Bashën

Do largohet nga Portokallia? Salsano ‘thumbon’ Xhemin nga darka me Altin Bashën

“Portokalli” vazhdon të jetë një ndër programet më të diskutuara, pasi rreth stafit të saj qarkullojnë shumë aludime. Si fillim Xhemi konfirmoi largimin nëpërmjet disa komenteve në Instagram.

Më pas, Xhemi dhe Salsano u shfaqën krahë kolegëve dhe regjizorit Altin Basha, duke komentuar “thashethemet” që kanë qarkulluar, si për të bërë akoma më konfuzë ndjekësit. Me “thumbat” e tyre në rrjete sociale nuk po kuptohet akoma nëse dyshja do të largohen vërtetë nga “Portokalli” apo thjesht po bëjnë pak zhurmë mediatike.

Ndërkohë, besohet se edhe Salsano ka dhënë dorëheqjen, të paktën kështu raportojnë media të ndryshme. Gjithsesi, deri tani nuk ka asnjë detaj të mëtejshëm për të konfirmuar largimin e Salsanos.

Check Also

I bënë publike operacionet, Arbenita kërcënon doktoreshën ruse

E pyetur nëse ka bërë ndërhyrje kirurgjikale për të përmirësuar pamjen e saj të jashtme, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 + 17 =