Home / Aktualitet / “Do fitoni ju apo ne?” Mbështetësi i PD ‘rastis’ me Ramën

“Do fitoni ju apo ne?” Mbështetësi i PD ‘rastis’ me Ramën

Kryeministri Rama ka postuar një video nga inspektimi që po bën nga njëri prej tuneleve në ‘Rrugën e Arbërit’.

Pranë Ramës ka qenë edhe një qytetar i cili që mbante të vënë një maskë me logon e PD.

Kryeministri e publikoi videon duke lënë të kuptohej se qytetari ishte një mbështetës i PD, por nuk dihet nëse kjo është e vërtetë apo thjesht një improvizim pasi duket një rastësi e tepërt që një qytetar të jetë në rrugën ku akoma nuk kanë përfunduar punimet.

”Do fitoni ju apo ne?” – e ka pyetur mbështetësi i PD, kryeministrin Rama.

“Do fitojë populli dhe më pas do ju nxjerrim edhe juve nga tuneli”- i është përgjigjur Rama.

Check Also

Vjosa Osmani mbështet Albin Kurtin: Të padisim Serbinë për gjenocid

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, në konferencën e përbashkët për media me presidentin slloven Borut …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × 4 =