Home / Showbizz / Djemtë nuk durojnë, shajnë “pas shpine” Palomën

Djemtë nuk durojnë, shajnë “pas shpine” Palomën

Djemtë në Big Brother VIP kanë diskutuar për Palomën, duke listuar veset që ajo ka. Kjo erdhi pas gazetarja diskutoi me Donaldin, pasi pretendon se ky i fundit është xheloz për të. Në kuzhinë, në këmbë, Iliri, Sabiani, Arditi, Donaldi dhe Kledi folën për reagimin e saj.

“Acaruese dhe thashethemexhie”, djemtë nuk durojnë,

Check Also

Revoltohet Iliri: U mblodh kongresi, po më kërciti truri mua…

Iliri është zgjuar i revoltuar për shkak të debateve dhe bisedave që banorët zhvillojnë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − 18 =