Home / Aktualitet / Djali i Trump tallet keq me Biden

Djali i Trump tallet keq me Biden

Ka qarkulluar me shpejtësi një video, ku shihet momenti kur presidenti i SHBA Joe Biden, teksa ngjiste shkallët e aeroplanit është rrezuar tre herë.

Djali i ish-presidentit Donald Trump, Donald Trump Jr., është tallur me rrëzimin e presidentit.

Ai ka postuar një video ku në një pjesë shihet Trump, teksa luan dhe godet fuqishëm topin e golfit në një fushë, ndërsa në pjesën e dytë të videos duket sikur topi e godet prapa kokës Bidenin dhe ai rrëzohet.

Krahas postimit ai shkruan “nuk ishte era njerëz”.

Check Also

U arrestua me 1 kg kokainë, ja kush është efektivi i RENEA-s/ FOTO

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me arrestimin në flagrancë të një efektivi të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × 4 =