Home / Kryesore / Ditët e nxehta do të vijojnë / Parashikimi i motit për sot, 25 korrik 2021

Ditët e nxehta do të vijojnë / Parashikimi i motit për sot, 25 korrik 2021

Dita do të mbetet nën ndikimin e masave ajrore të nxehta.

Mot me kthjellime dhe zhvillim vranësirash do të ketë në mesditë dhe më të përqëndruara në Jug të vendit.

Era do të fryjë e lehtë e mesatare me drejtim Veriperëndim-Juglindje 1-10m/sek.

Valëzimi në dete parashikohet i forcës 1-2 ballë.

Check Also

Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

Dashi Ju mund të jeni shqetësuar për paratë kohët e fundit. Sot një anëtar i …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eleven − 6 =