Home / Kryesore / Dita nis me diell e kthjellime, por priten surpriza! Mësoni parashikimin e sinoptikanëve për ditën e sotme

Dita nis me diell e kthjellime, por priten surpriza! Mësoni parashikimin e sinoptikanëve për ditën e sotme

Sipas MeteoAlb: Dita nis me kthjellime dhe vranësira të lehta në vendin tonë. Por mesdita dhe pasditja sjellin shpeshtim të vranësirave duke gjeneruar shira afat shkurtër në zonat perëndimore.

Mbrëmja sjell përmirësim të motit Shqipëri.

Temperaturat e ajrit ulen në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 3°C deri në 22°C.

Era do fryjë mesatare me shpejtësi 35 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar dallgëzim 3 ballë.

Check Also

Këmbimi valutor, 5 Gusht 2021

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Euros, Paundit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 + seven =