Home / Kryesore / Dikur shfaqte linjat seksi, ish-banorja e Big Brother vesh ferexhe dhe bëhet nënë

Dikur shfaqte linjat seksi, ish-banorja e Big Brother vesh ferexhe dhe bëhet nënë

Lori Hoxhallari është një nga vajzat e “Big Brother”, që do të mbahet mend për bukurinë e saj.

Edhe pas Big Brother ajo vazhdoi të ishte pjesë e mediave me karrierën në modeling dhe pjesëmarrjen në videoklipe këngësh.

Megjithatë jeta e saj ka ndërruar 4-cipërisht.

Pak kohë më parë u raportua se ish-banorja e “Big Brother” i ishte dedikuar fesë dhe ishte veshur me ferexhe.

Bëhet me dije se ajo tashmë është martuar në vendet arabe dhe madje është bërë nënë.

Rrallë shihet edhe nëpër Tiranë, duke qenë se tashmë Lori është një nënë “full time” dhe duket se mëmësia ka ndryshuar të gjithë botën e saj.

Check Also

Dita e dytë në Hagë/ Thaçi përfundon intervistimin për sot, por nesër…

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi për të dytën ditë ndodhet në Dhomat Speciale të Hagës. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × 4 =