Home / Showbizz / Dikur bënë namin me këngën ”të ka lali shpirt, të ka lali xhan”, por Mandi Nishtulla nuk flet me Silvën Gunbardhin

Dikur bënë namin me këngën ”të ka lali shpirt, të ka lali xhan”, por Mandi Nishtulla nuk flet me Silvën Gunbardhin

Mandi Nishtulla i ftuar në emisionin “EXPULS”, ka treguar se me Silva Gunbardhin sot nuk flet, edhe pse dikur bënë namin me këngën “Të ka lali shpirt”.

Sipas Mandit kënga ka qenë ideja e tij dhe nuk ka marrë para, pavarësisht se pranpn se kostot e klipit i ka shlyer këngëtarja.

“Në këngë nuk më kanë vendosur kredencialet se ku mund të më gjejnë njerëzit. Madje më kanë thënë dhe diçka tjetër, qe klikimet nuk paguheshin, është budallik të kërkosh ti lekë. Ato klikime, ato gjonat ja kam dhënë atyre, le t’i marrin janë miliona euro. Nuk kam marre kokërr leku. Ideja e këngës ka qenë e imja, kam qenë duke ik në Francë, duke parë nga dritarja, më erdhi refreni i këngës, e shkruajta.

Shkova tek Alfred Sula, ka qenë bashk me Dafin dhe këta nuk ishin martuar ende. Ishim të gjithë ok, dhe më pas vjen Silva e cila e dinte që kënga do bënte namin, kërkoi të ishte patjetër, ishim dobët me buxhetin dhe klipin e pagoi Silva. Nuk e di çfarë kanë bërë me klikimet”, u shpreh Mandi i revoltuar.

Check Also

Të shtëna me armë, reperi i njohur në gjendje kritike për jetën

Reperi i njohur amerikan , Baby Blue Pretty Ricky mësohet të jetë në gjëndje kritike …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen + ten =