Home / Aktualitet / Digjet një banesë në Vlorë, ndërron jetë gruaja e paralizuar

Digjet një banesë në Vlorë, ndërron jetë gruaja e paralizuar

Një banesë është përfshirë nga flakët në lagjen “28 Nëntori” në qytetin e Vlorës, ku për pasojë një grua ka ndërruar jetë.

Ngjarja ka ndodhur gjatë orëve të pasdites së sotme, teksa raportohet se banesa ka marrë flakë në rrethana ende të paqarta.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton për tzbardhjen e shkaqeve./Opinion,al

Check Also

U arrestua me 1 kg kokainë, ja kush është efektivi i RENEA-s/ FOTO

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me arrestimin në flagrancë të një efektivi të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 − ten =