Home / Kronike / Digjet makina e oficerit të Policisë Gjyqësore, dyshimet e para

Digjet makina e oficerit të Policisë Gjyqësore, dyshimet e para

Një automjet është djegur gjatë natës në Karkavec, në Përrenjas.

Mësohet se makina e djegur është në pronësi të Pëllumb Radiçit, oficer i Policisë Gjyqësore në postën policore të Përrenjasit.

Ngjarja ka ndodhur pranë shtëpisë së tij, ku ishte e parkuar edhe makina.

Ndërkohë nuk dihet shkaqet ndërsa paraprakisht dyshohet se mund të ketë lidhje me punën e tij./FaxWeb

Check Also

Situata me zjarret, Peleshi deklaratë: Situatë kritike në Karaburun dhe Llogara

Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi ka reaguar për situatën e krijuar në Gjorm, Vlorë nga …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 + four =