Home / Aktualitet / Digjet i gjallë i vetëm në shtëpi 82 vjeçari nga Këlcyra

Digjet i gjallë i vetëm në shtëpi 82 vjeçari nga Këlcyra

Një zjarr ka rënë në Kërlcyrë në Fshatin e Ri. Banesa e shtetasit me iniciale S.D 82 vejç u përfshi nga flakët në mëngjes. Si pasojë e zjarrit gjeti vdekjen 82 vjeçari. Nga hetimet paraprake rezulton që zjarri në banesë ishte aksidental.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të dinamikës së ngjarjes.

Ja njoftimi i policisë:

Rreth mëngjesit, në fshatin e Ri, Njësia Administrative Sukë, Bashkia Këlcyrë, ka rënë zjarrë në banesën e shtetasit S. D., 82 vjeç. Si pasojë e zjarrit, shtetasi i mësipërm u gjet i pajetë brenda në banesë.

Nga veprimet e para hetimore rezulton si ngjarje aksidentale.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të dinamikës së ngjarjes.

Check Also

“Ia prenë trupin copa-copa!” Denoncon Berisha: “Ia bënë trupin copa-copa dhe e shpallën të vetvrarë”

Postimi i Berishës: Pas i bene trupin copa copa te burgosurit Bilbil Zeka e shpallin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × two =