Home / Aktualitet / Digjet BMW-ja gjatë natës në Durrës

Digjet BMW-ja gjatë natës në Durrës

Një automjet është djegur gjatë natës në qytetin e Durrësit.

Policia ka bërë të ditur se rreth orës 02:45, në lagjen nr. 16, Durrës, ka marrë flakë dhe është djegur pjesërisht një mjet i parkuar tip “BMW”, në pronësi të shtetasit E. M.

Shkaqet e rënies së zjarrit janë ende të paqarta, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të zjarrit.

Check Also

Procedohen penalisht 4 efektivë në Elbasan

Policia e Elbasanit, në kuadër të hetimeve për zbardhjen e ekzekutimit te Everest Çakës, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 + sixteen =