Home / Kryesore / Diell dhe vranësira kalimtare, ky është parashikimi i sinoptikanëve për këtë të Enjte

Diell dhe vranësira kalimtare, ky është parashikimi i sinoptikanëve për këtë të Enjte

E Enjte – 20 Gusht 2020

20 Gusht 2020 moti do të jetë me diell dhe vranësira të pakta në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale deri në 15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 1,0-1,5 metër në det të hapur.

Temperaturat min dhe max:

  • Zonat malore 13/30°C
  • Zonat e ulëta 15/34°C
  • Zonat bregdetare 19/33°C

Check Also

Shifrat e fundit/ 3 viktima nga COVID-19, ja sa raste të reja u shënuan gjatë 24 orëve

Ministria e Shëndetësisë ka bërë publike shifrat e fundit përsa i përket situatës së koronavirusit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 − 4 =