Home / Kryesore / Diell dhe temperatura deri në 28 gradë, parashikimi i motit për sot

Diell dhe temperatura deri në 28 gradë, parashikimi i motit për sot

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të vranët por pa reshje.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rënie të lehtë në vlerat minimale ku do të variojnë: në zonat malore, nga 06°C në 20°C, në zonat e ulëta nga 14°C në 27°C dhe në zonat bregdetare nga 17°C në 28°C.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë një rënie të lehtë në vlerat minimale ku do të variojnë: në zonat malore, nga 06°C në 20°C, në zonat e ulëta nga 14°C në 27°C dhe në zonat bregdetare nga 17°C në 28°C.

Check Also

Misteri i vdekjes së 4 turistëve rusë në Kavajë, ngjarja regjistrohet si “vrasje”

KAVAJË – Vdekja e katër shtetasve rusë në Shqipëri vijon të mbetet e pazbardhur dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ten − three =