Home / Kryesore / Diell dhe rritje temperaturash, ja parashikimi i motit për sot

Diell dhe rritje temperaturash, ja parashikimi i motit për sot

Situata metereologjike paraqitet e qëndrueshme ditën e sotme, me mot të kthjellët në pjesën më të madhe të vendit.

Në një pjesë të territorit do të paraqiten edhe vranësira, por do të jenë kalimtare.

Temperaturat do të pësojnë rritje duke variuar në vlerat 5 deri në 23 gradë celcius.

Era do të fryjë lehtë me shpejtësi 25 km/orë, duke krijuar dallgëzim të ulët.

Check Also

Deklaratë e Unionit të Gazetarëve Shqiptarë/ Kundër padisë së shefes së Kabinetit të Ministrit të Mbrojtjes ndaj gazetares Juli Ristani dhe dy mediave

Tiranë më 1 12.2020 Unioni i Gazetarëve Shqiptarë po ndjek me shqetësim një proces të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × three =