Home / Kryesore / Diell dhe kthjellët, ky është moti për këtë fundjavë

Diell dhe kthjellët, ky është moti për këtë fundjavë

Lajme të mira vijnë nga parashikimi i motit sa i përket fundjavës.

I ndikuar nga kushte atmosferike të qëndrueshme, moti parashikohet të jetë kryesisht i kthjellët, e vranësira të pakta kalimatre.

Era do të jetë nga kuadrati i Veriut me shpejtësi mesatare 1-4m/sek, e cila hera-herës përgjatë vijës bregdetare dhe zonave luginore fiton shpejtësi deri në 10m/sek.

123706330_1049754742130531_3058642127434688510_n.jpg
123750097_1049754792130526_4718858852287722690_o.jpg

Check Also

Vaksina anti-COVID/ Britania nis të martën vaksinimin e popullatës

Britania e Madhe do të nisë të martën procesin e vaksinimit kundër koronavirusit. Kështu bëri …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × 5 =