Home / Aktualitet / Dhunoi me sende të forta tezen, arrestohet 38-vjeçari në Tiranë

Dhunoi me sende të forta tezen, arrestohet 38-vjeçari në Tiranë

Një 38-vjeçar është vënë në pranga nga policia, pasi ka goditur me sende të forta tezen e tij.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Shefqet Musarai”, ku 38 vjeçari me iniciale R.D., pas një konflikti të çastit për motive të dobëta, ka dhunuar tezen e tij.

Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 2 u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit 38-vjeçarit, pasi në rrugën “Shefqet Musarai”, pas një konflikti të çastit për motive të dobëta, ka goditur me sende të forta tezen e tij.

Check Also

Vizita e Escobar në Tiranë! Takime me Ramën dhe Bashën, mesazhi i ambasadës

 Ambasada e Shteteve të Bashkuara në vendin tonë, me anë të një postimi në rrjetin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × five =