Home / Aktualitet / Deklaratat e kryeministrit mbi grumbullimet e Bashës, reagon PD-ja

Deklaratat e kryeministrit mbi grumbullimet e Bashës, reagon PD-ja

Reagimi i Partisë Demokratike:

Rama nuk ka frikë për koronavirusin. Ai ka frikë nga qytetarët shqiptarë që duan ndryshimin pas 8 vitesh dështime të tij. Është koha që Shqipëria të fitojë dhe Rama të humbasë!

Check Also

“Kush o komunist këtu oooo të djathtë?” Rama me tone të ashpra nga Durrësi

Rama: Kanë gjë të bukur këta se thonë se jam anti-komunist se më kanë dërrmu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twenty + eighteen =