Home / Aktualitet / Degjeneron keq sherri me grushte e thika në Tiranë, policia arreston në flagrancë disa persona

Degjeneron keq sherri me grushte e thika në Tiranë, policia arreston në flagrancë disa persona

Arrestohen në flagrancë tre persona dhe procedohet në gjendje të lirë një tjetër person. Policia me anë të një njoftimi zyrtar bën me dije se të arrestuarit akuzohen për vepra të ndryshme penale.

 

Check Also

Tensionet para zgjedhjeve, Duka: Mandatet e përgjakura krijojnë frikë

Kreu i PAA-së, Agron Duka, thotë se duhet eliminuar çdo tensionim partiak, duke iu referuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12 + seventeen =