Home / Kryesore / “Defender 2021″/ Kryeministri Rama bën veprimin e papritur në momentin që merr fjalën presidenti Meta

“Defender 2021″/ Kryeministri Rama bën veprimin e papritur në momentin që merr fjalën presidenti Meta

Ditën e sotme ka nisur në Durrës stërvitja e Defender Europe 21″. Nisja e kësaj stërvitjeje u shoqërua me një ceremoni hapëse ku mbajtën fjalimet e tyre liderët politikë shqiptarë, por edhe përfaqësues të autoriteteve amerikane.

Check Also

“Ka korrupsion”, Kryeministri Rama kritikon drejtuesit e Policisë

Kryeministri Edi Rama kritikoi sot hapur drejtuesit e policisë në qarqe dhe madje i akuzoi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + nineteen =