Home / Aktualitet / DASH e shpalli Ardian Dvoranin “Kampion në luftën kundër korrupsionit”, reagon ambasada e SHBA në Tiranë

DASH e shpalli Ardian Dvoranin “Kampion në luftën kundër korrupsionit”, reagon ambasada e SHBA në Tiranë

Ambasada e SHBA në Tiranë ka reaguar pasi DASH e ka shpallur Ardian Dvoranin si mes 12 personaliteteve kampionë në botë në luftën kundër korrupsionit.

“Urime Ardian Dvoranit nga Shqipëria për përzgjedhjen si Kampion Kundër Korrupsionit”, shkruan ambasada.

Departamenti Amerikan i Shtetit, e cilësoi ish-kreun e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvoranin, mes 12 kampionëve në luftën ndaj korrupsionit.

Check Also

Shisnin vaksina të rreme kundër COVID, Interpol godet rrjetin kriminal dhe paralajmëron: Çdo vaksinë që…

Policia në Kinë dhe Afrikën e Jugut ka kapur mijëra doza të vaksinës së falsifikuar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fifteen − ten =