Home / Showbizz / Dalin sekretet e Princeshë Dianës: Kapën të dashurin zhveshur në Pallatin Mbretëror

Dalin sekretet e Princeshë Dianës: Kapën të dashurin zhveshur në Pallatin Mbretëror

Një libër i publikuar së fundmi, sjell disa sekrete të sikletshme nga Pallati Mbretëror, që kanë të bëjnë kryesisht me jetën e shthurur të princeshave.

Të dhënat janë mbledhur nga dëshmitë e shërbëtorëve të Pallatit Mbretëror.

Kurioziteti më i madh, padyshim është ai për jetën e Princesësh Diana.

Kjo e fundit kishte guxuar që të çonte të dashurit e saj, në dhomën e gjumit në Pallatin Mbretëror.

Njëri prej tyre, Old Etonian Oliver Hoare, ishte kapur gjysmë lakuriq nga shërbëtorët, ndërsa dilte nga dhoma e Dianës, duke u përpjekur të fshihej.

“Diana përpiqej të fshihte atë që po ndodhte, por kjo ishte e kotë”, shprehet një shërbëtor, që ka preferuar të qëndrojë anonim.

E njëjta gjë mund të thuhet edhe për Princeshën Margaret, që i vuri “brirë” të shoqit, duke e tradhtuar.

Libri sjell edhe detaje për marrëdhënien e tensionuar mes Kate Midletone dhe Meghan Markle.

Check Also

I bënë publike operacionet, Arbenita kërcënon doktoreshën ruse

E pyetur nëse ka bërë ndërhyrje kirurgjikale për të përmirësuar pamjen e saj të jashtme, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

thirteen + nineteen =