Home / Kryesore / Dalin pamjet nga ditëlindja e Bleona Qeretit, ja sa vjeçe bëri bukuroshja e showbizit(FOTO)

Dalin pamjet nga ditëlindja e Bleona Qeretit, ja sa vjeçe bëri bukuroshja e showbizit(FOTO)

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti ka festuar të enjten 41-vjetorin e lindjes. Mes shumë urimeve nga fansat, miqtë dhe kolegët, Bleona ka marrë edhe një dhuratë shumë të veçantë nga familjarët.

Dy prindërit e saj, Oli dhe Nazmiu i kanë bërë dhuratë këngëtares një tortë, e cila ishte dizajnuar në formën e yllit të “Walk of Fame”, ku në mes gjendej fotografia e Bleonës.

Sot, këngëtarja ka publikuar edhe fotot nga ditëlindja e veçantë dhe si gjithmonë, Bleona mbetet e bukur.

M.C

Check Also

Skandali, pesticide të ndaluara e të rrezikshme për mishin, sallamin e frutat

Kamera e fshehtë e emisionit “Stop”, zbuloi se si përdoren pesticidet e ndaluara e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × 3 =