Home / Aktualitet / Covid-19 shënon një tjetër viktimë në Shqipëri, ndërron jetë prifti

Covid-19 shënon një tjetër viktimë në Shqipëri, ndërron jetë prifti

Ditën e djeshme janë shënuar 7 viktima nga COVID-19.

Virusi mësohet se i ka marrë jetën edhe një prifti në Shqipëri.

At Todi Jovani ka ndërruar jetë në moshën 71-vjeçare për shkak të COVID-19, i pari prift që humb betejën me pandeminë në vendin tonë.

Check Also

Vizita e Escobar në Tiranë! Takime me Ramën dhe Bashën, mesazhi i ambasadës

 Ambasada e Shteteve të Bashkuara në vendin tonë, me anë të një postimi në rrjetin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nine − two =