Home / Aktualitet / Covid-19 “prek” “Portokalli”-në/ Florjan Binaj del pozitiv me koronavirus

Covid-19 “prek” “Portokalli”-në/ Florjan Binaj del pozitiv me koronavirus

Aktori i njohur i emisionit shumë të dashur “Portokalli”, Florjan Binaj është infektuar me koronavirus.

Burime për Faxweb.al konfirmojnë se ai ka rezultuar pozitiv në testin e bërë.

Për rrjedhojë e gjithë trupa e aktorëve të spektaklit të humorit dhe punonjësve i janë nënshtruar testit, përgjigjet e të cilave pritet të dalin nesër.

Rasti i aktorit përfshihet edhe në përditësimin e ditës së sotme nga Ministria e Shëndetësisë që konfirmoi 66 raste të reja me Covid gjatë 24 orëve të fundit.

Check Also

Dita e dytë në Hagë/ Thaçi përfundon intervistimin për sot, por nesër…

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi për të dytën ditë ndodhet në Dhomat Speciale të Hagës. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen − 17 =