Home / Aktualitet / Covid-19 nuk ndalet, infektohet moderatori i njohur shqiptarë

Covid-19 nuk ndalet, infektohet moderatori i njohur shqiptarë

Prezantuesi i njohur Edi Manushi ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Lajmin e ka bërë të ditur gazetari Beldi Mane përmes një postimi në rrjetet sociale, i cili prej disa javësh është pjesë e emisionit “Rrethi katror”.

Ai shkruan se gjendja e tij është normale dhe programin “Procesi Sportiv” do e moderojë online nga shtëpia e tij.

“Ed Manushi pozitiv me Covid-19.

Producenti dhe prezantuesi televiziv Ed Manushi pas simptomave dhe bërjes së tamponit, rezultoi pozitiv këtë pasdite. Gjithësesi gjendja e tij shëndetësore paraqitet normale dhe në darkë programin e njohur ” Procesi Sportiv” në Top Channel do e moderojë virtualiaht nga banesa e tij”,- shkruan Bledi Mane.

Check Also

Kinezë pranojnë që kanë gënjyer botën për koronavirusin

Mjekët kinezë janë filmuar fshehurazi, ku dëgjohet se ata ishin në dijeni sesa i rrezikshëm …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 − one =