Home / Aktualitet / Covid-19/ MSH jep të dhënat: Konfirmohen 106 raste të reja dhe 2 humbje jete në 24 orët e fundit

Covid-19/ MSH jep të dhënat: Konfirmohen 106 raste të reja dhe 2 humbje jete në 24 orët e fundit

TIRANË

Ministria e Shëndetësisë raporton se gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitivë me koronavirus 106 persona.

Ndërkohë, betejën me virusin e rëndë nuk e kanë fituar edhe dy pacientë, duke e çuar në 377 numrin total të viktimave nga Covid-19.

Check Also

Shifrat e fundit/ Shënohen mbi 280 raste të reja dhe 3 viktima nga COVID-19 gjatë 24 orëve

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar sot se kanë humbur jetën 3 persona nga Covid në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × two =