Home / Aktualitet / Covid-19 i merr jetën farmacistes 43 vjeçare nga Durrësi

Covid-19 i merr jetën farmacistes 43 vjeçare nga Durrësi

Një grua 43 vjeçare nga qyteti i Durrësit ka ndërruar jetë vetëm disa ditë pasi ka rezultuar pozitive me Covid-19.

Mësohet se, 43 vjeçarja kishte disa ditë që ishte e shtruar në Spitalin Infektiv, ndërsa ka ndërruar jetë dje, ndërsa identiteti i saj nuk dihet ende dhe as nëse ka pasur sëmundje të tjera bashkëshoqëruese.

Gruaja mësohet se ishte me profesion farmaciste dhe punonte në Fushë-Krujë, ndërsa banonte në Durrës.

Check Also

Aksidentoi për vdekje 10 vjeçaren, deklarata e shoferit: Nuk e kuptova…

Alban Guri, shoferi që përplasi për vdekje me makinë të miturën Ambra Petali në derë të shtëpisë, në rrugën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eight + 20 =