Home / Aktualitet / Çmenduri në Tiranë, shoferi i urbanit të Kombinatit bën manovrën e rrezikshme në rrugët e kryeqytetit

Çmenduri në Tiranë, shoferi i urbanit të Kombinatit bën manovrën e rrezikshme në rrugët e kryeqytetit

Shoferi i këtij autobusi urban që bën linjën e Kombinatit në kryeqytet me sa duket e “paska me nxitim” dhe nuk i njihka rregullat e qarkullimit.

Përpos kësaj, ka bërë një manovër të rrezikshme që ka rrezikuar qytetarët dhe çdo shofer që mund të vinte nga drejtimi tjetër.

Ai e ka kthyer autobusin në mes të rrugës duke u ngjitur mbi trafikndarësen, gjë që ka shkaktuar jo vetëm habi, por dhe frikë tek qytetarët që ndodheshin në trotuar.

(E.H/Faxweb.al)

Check Also

Gabimi i tij i kushtoi humbjen skuadrës, Xhaka u kërkon falje tifozëve të Arsenalit

Mesfushori shqiptar, Granit Xhaka u ka kërkuar falje tifozëve për gabimin që i kushtoi skuadrës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × three =