Home / Sport / Çmendet Barcelona, 80 milion euro dhe Coutinho për të rikthyer Neymar

Çmendet Barcelona, 80 milion euro dhe Coutinho për të rikthyer Neymar

E kërcënuar nga rivaliteti i Real Madrid, Barcelona ka bërë një ofertë për të rikthyer në Camp Nou brazilianin Neymar.

Sipas mediave franceze Barcelona ka ofruar 80 milion euro dhe Coutinho-n për të marrë Neymar. Siç raportohet ka pasur takime mes drejtuesve të dy ekipeve.

 

Check Also

E TMERRSHME AJO QË NDODH NË FUTBOLLIN SHQIPTAR, POLICIA DHUNON TRAJNERIN E TIRANËS

Teksa pritej që dhuna në futboll të ishte thjesht një kujtim i hidhur, ajo që …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nineteen + eight =