Home / Aktualitet / Çiljeta feston ditëlindjen, partneri i bën dhuratën më të veçantë

Çiljeta feston ditëlindjen, partneri i bën dhuratën më të veçantë

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga feston sot ditëlindjen e saj të 36-të.

Nuk kishte sesi në një ditë  kaq të vecantë për të mungonin dhe dhuratat e vecanta.

Por atë më të vecantën e mori nga partneri I saj. Alban Hoxha ka vendosur ta surprizojë në këtë ditë të veçantë me një dhuratë speciale. Çiljeta ka zbuluar se portieri i njohur i ka blerë një yll dhe ka vendosur emrin e këngëtares.

“Kur të blen dashuria një yll në qiell dhe e quan Çiljeta. Faleminderit që ma mbush zemrën me kaq dashuri, dhurata më e bukur”, shkruan ajo krahas fotos.

Kujtojmë që këngëtarja po kalon ditë të vështira, pasi vetëm pak ditë më parë ka humbur babain e saj.

dgtrehyt5h.JPG

Check Also

Ka efekte të pabesueshme shëndetësore, kjo është barishtja shqiptare shumë e kërkuar

Laboti i egër është njohur më parë si bar i keq, por mund të konsiderohet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 12 =