Home / Showbizz / Çifti i njohur i showbizit i jep fund martesës pas 7 vitesh

Çifti i njohur i showbizit i jep fund martesës pas 7 vitesh

I kanë dhënë fund martesës së tyre shtatë vjeçare, nga e cila kanë tre fëmijë, çifti i njohur Scooter Braun dhe Yael Cohen. Scooter Braun është menaxheri i VIP-ave si Justin Bieber dhe Ariana Grande.

“Ata po marrin ca kohë larg për të zgjidhur gjërat,” tha për PEOPLE një burim i afërt me Braun dhe bashkëshorten e tij.

“Ata e duan njëri-tjetrin dhe u duhet vetëm pak kohë larg dhe shpresojmë se do të rikthehen për fëmijët e tyre”, shton një burim i dytë.

Lajmet për ndarjen e tyre u raportuan së pari nga Page Six.

Çifti kanë tre fëmijë: djemtë Jagger, 6 vjeç dhe Levi, 4 vjeç, si dhe vajzën 2 vjeçare Hart.

Çifti i njohur i showbizit i jep fund martesës pas 7 vitesh

Check Also

Çifti i njohur i showbizit i jep fund lidhjes pas 6 vitesh bashkë

Një ndër çiftet më të njohur të showbizit, këngëtari amerikan Nelly dhe partnerja Shantel Jackson i …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twenty − seven =