Home / Aktualitet / Çfarë po ndodh? Publikohen foto intime mes Teas dhe Beartit duke u puthur…nga shtrati…

Çfarë po ndodh? Publikohen foto intime mes Teas dhe Beartit duke u puthur…nga shtrati…

Akuzat e Shqipes që Tea dhe Bearti janë përputhur që jashtë si duket qenkan të vërteta, ndërsa në rrjet po qarkullojnë disa foto ku shihen qartë Bearti dhe Tea dhe madje nën disa momente intime.

Në disa foto shihet që ata të dy shfaqen duke u puthur dhe duke shijuar një pamje piktoresk me borë në Pejë .

Kliko linkun:

https://www.instagram.com/p/CKorlKvFIgS/?utm_source=ig_embed

TEA DHE BEARTI CIFTI I PERPUTHENNN!! FOTOT - YouTube

 

Tea dhe Bearti me ne fund bashke!❤ - YouTubeTea dhe Bearti ne lidhje - PerPuthen 🔥 - YouTube

Tea dhe Bearti puthen ne buze.(Bombe) - YouTube

Check Also

Këshillat që duhet të dini nëse po kaloni një ditë të keqe

Nuk ka lumturi të përhershme, por ka një rrugëtim drejt saj që mund të jetë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × two =