Home / Ekonomi / Çfarë po ndodh me monedhën e huaj? Ja me sa këmbehet valuta sot!

Çfarë po ndodh me monedhën e huaj? Ja me sa këmbehet valuta sot!

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re rënie e Dollarit, ndërkohë Franga Zvicerane dhe Paundi Britanik kanë shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Njihuni me Këmbimin Valutor, 05 Qershor 2021

Check Also

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e Covid-19 për 24 orët e fundit

Situata epidemiologjike në Shqipëri vijon të jetë pozitive, ndërsa gjatë 24 orëve të fundit nuk …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × four =