Home / Showbizz / Çfarë ngjashmërie/ Ermal Mamaqi poston foton e mamit të Ledrit: “Më shumë të ngjaj ty se mamasë time”(FOTO)

Çfarë ngjashmërie/ Ermal Mamaqi poston foton e mamit të Ledrit: “Më shumë të ngjaj ty se mamasë time”(FOTO)

Mamaja e Ledri Vulës, Xheraldina, ka ndarë në rrjete sociale një foto gjatë pushimeve të saj.

Në pozën e publikuar në Instagram, ajo shfaqet me syze dielli dhe një kapele të kuqe mbi kokë, siç mund ta shihni më poshtë:

Vëreni diçka në foto? Ermal Mamaqi po! Ngjashmërinë e tij të madhe me mamanë e Ledrit në këtë foto!

Madje, ai e ka ripostuar pozën e Xheraldinës në profilin e tij në Instagram, ndërsa krahas saj shkruan:

“Jam xheloz që Xheraldina (mami Ledrit) e ka bërë Ledrin aq të bukur, kur në fakt unë i ngjaj më shumë asaj se mamit tim.”

“Vdiqa! Ti s’je tamam”- i shkruan mamaja e reperit duke qeshur, ndërsa Mamaqi vazhdon:

“Pse më le rrugëve? Pse mbajte më të bukurin nga ne?”- duke na shkrirë së qeshuri të gjith

Check Also

I bënë publike operacionet, Arbenita kërcënon doktoreshën ruse

E pyetur nëse ka bërë ndërhyrje kirurgjikale për të përmirësuar pamjen e saj të jashtme, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × 2 =