Home / Aktualitet / Çfarë ndodhi? Luana Vjollca, përfundon në Prokurori

Çfarë ndodhi? Luana Vjollca, përfundon në Prokurori

Moderatorja seksi Luana Vjollca ka përfunduar në prokurori pasi një fans tjetër e ka përndjekur.

Bëhet me dije se moderatorja ka denoncuar në Prokurori një fans që e përndjek pasi i ishte kthyer në burim stresi dhe shqetësimi.

Kujtojmë se kjo është hera e dytë që moderatorja përballet me fansat e saj në organet e drejtësisë. Më herët policia ka arrestuar një tjetër person i cili e përndiqte moderatorin. Që prej kësaj ngjarje moderatorja lëvizte me makinë me shofer.

Check Also

Këshillat që duhet të dini nëse po kaloni një ditë të keqe

Nuk ka lumturi të përhershme, por ka një rrugëtim drejt saj që mund të jetë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 + 20 =