Home / Showbizz / ‘Çfarë i kë bërë fytyrës?’, ja si u përgjigj Leonora Jakupi ndjekësve të saj

‘Çfarë i kë bërë fytyrës?’, ja si u përgjigj Leonora Jakupi ndjekësve të saj

Leonora Jakupi, së fundmi, ndau në profilin e saj në “Instagram”, disa foto, në të cilat shihej e veshur si sulltaneshë.

Me flokë të lëshuar e me onde të mëdha, me aksesorë në kokë e në duar, ajo kishte nxjerrë në pah tiparet e bukura të fytyrës.

Disa ndjekës mendojnë se në këtë foto artistja duke më ndryshe se tek të tjerat, prandaj e kanë pyetur se çfarë i ka bërë fytyrës.

Leonora vendosi të tregonte “sekretin” e saj dhe të hidhte poshtë të gjitha aludimet se mund t’i ishte nënshtruar ndonjë ndërhyrjeje estetike.

“Për të gjithë ju që më keni pyetur se çfarë kam bërë… Domethënë ky është një trajtim rigjenerues i lëkurës me kolagjen detar”, shkroi Leonora krahas fotos ku shihej me një maskë në fytyrë.

Check Also

Motrat Hadid përçajnë 100 milionë persona me postimet e tyre: Izraeli nuk është shtet

Supermodelet motra, Gigi dhe Bella Hadid, kanë shkaktuar një stuhi komentesh në rrjetet sociale, pas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

thirteen − 4 =