Home / Showbizz / Çfarë e lidh Soni Malajn me kryetarin e PDK-së në Kosovë? Këngëtarja zbulon marrëdhënien

Çfarë e lidh Soni Malajn me kryetarin e PDK-së në Kosovë? Këngëtarja zbulon marrëdhënien

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Soni Malaj është shumë aktive në rrjetet sociale. Ditën e djeshme, përmes një postimi në Instagram, ajo ka treguar miqësinë që ka me Memli Krasniqin, i cili dikur ka qenë reper.

Soni ka postuar një foto, në të cilën shfaqen të dy së bashku, duke e uruar Krasniqin për postin e ri.

“Urime miku im @memlikrasniqi si kryetar i Pdk”, ka shkruar këngëtarja krahas fotos.

Kujtojmë se Memli Krasniqi është zgjedhur kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës me 3 qershor.

Check Also

Çifti i njohur i showbizit i jep fund lidhjes pas 6 vitesh bashkë

Një ndër çiftet më të njohur të showbizit, këngëtari amerikan Nelly dhe partnerja Shantel Jackson i …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 − 14 =